RAFAŁ SKWIOT

RAFAŁ SKWIOT

Website URL:

PARAFIA RÓWNIEŻ WIRTUALNA

Published in glos_najnowszy_front_spis

W marcu ubiegłego roku w wielu serwisach pojawiła się informacja o 84-letnim hiszpańskim księdzu Francisco Javier Olivaresie prowadzącym 4 blogi. Hiszpański kapłan jest jednym z tych, którzy nowe media wykorzystują do komunikacji zarówno z parafianami, jak i tymi, którzy są na jej obrzeżach. Przy tej okazji warto przyjrzeć się temu, jak również polscy duchowni wykorzystują lub mogą wykorzystywać technologię do celów duszpasterskich.

Read more...

PAPIEŻ W SIECI

Published in glos_najnowszy_front_spis

Nowe technologie umożliwiają kontakt z papieżem na niespotykaną wcześniej skalę. Miliony widzów mogą oglądać papieskie audiencje przed telewizorami, a setki tysięcy odwiedzają watykańskie strony internetowe z dokumentami papieskimi. Żeby być bliżej wiernych, papież korzysta również z mediów społecznościowych.

Read more...

URZĄDZANIE MIESZKANIA PRZEZ INTERNET

Published in glos_najnowszy_front_spis

Rynek nieruchomości w Polsce od kilku lat przeżywa rozwój. Deweloperzy budują coraz więcej mieszkań. Nie brakuje chętnych również na mieszkania z rynku wtórnego. Niezależnie od tego, czy staniemy się posiadaczami własnych czterech ścian z rynku pierwotnego czy wtórnego, to jedną z najpilniejszych rzeczy jest ich urządzenie lub remont. Podpowiadamy, jak zrobić to sprawnie, a jednocześnie nie przepłacić.

Read more...
Subscribe to this RSS feed