MAŁGORZATA JĘDRZEJCZYK

MAŁGORZATA JĘDRZEJCZYK

Website URL:

KOCHAJMY PRAWDZIWIE

Published in glos_najnowszy_front_spis

Podejmując tematykę życia i rodziny, trudno nie odnieść się do fali depresji, a nawet samobójstw wśród dzieci i młodzieży. W szpitalach psychiatrycznych na oddziałach dziecięcych brakuje łóżek… Może warto wykorzystać Wielki Post na odbudowanie relacji z naszymi dziećmi, przyjrzenie się im, zainteresowanie. Może na nauczenie się tych relacji, przeczytanie pożytecznej książki o wychowaniu. Nie zapominajmy, że psychologia może nas nauczyć pewnych zachowań, ale siłę, by wdrożyć je w życie, możemy czerpać tylko z wiary.

Read more...

ZGODA NA WIĘCEJ

Published in glos_najnowszy_front_spis

Paweł VI w swej encyklice zdecydowanie odrzuca antykoncepcję, która niszczy relacje małżeńskie, wyklucza prawdziwy dar z siebie, uprzedmiatawia małżonków. Jeśli więc jej stosowanie niesie ze sobą tyle zła, to wykluczenie jej może być gruntem do rozwoju prawdziwej miłości, głębokich, uszczęśliwiających relacji.

Read more...

OCALMY CHARLIEGO

Published in glos_najnowszy_front_spis

Coraz więcej osób błaga lekarzy z londyńskiego szpitala, by dali szansę na życie małemu Charliemu Gardowi, 11-miesięcznemu Brytyjczykowi dotkniętemu bardzo rzadką wadą genetyczną – syndromem wyczerpania mitochondrialnego DNA.

Read more...
Subscribe to this RSS feed